Dato Navn
Tor 24 Jan
kl 09:00 - 15:30
Stiftinga Kystsogevekene - Nordåsvatn-seminar
Bergens Roklub   Annet   Bergens Roklub er vertskap når Stiftinga…
Tor 24 Jan
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 24 Jan
kl 16:00 - 16:00
Styrke / torsdager (for ansatte i Harstad kommune)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen Bli Sprekere Styrke består i enkle og…
Tor 24 Jan
kl 17:00 - 18:00
AktiveInne Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sted: Drammen videregående…
Tor 24 Jan
kl 17:00 - 19:05
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Ingeniør Rybergs gate 115, Sted: Berskaughallen på…
Tor 24 Jan
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 24 Jan
kl 17:15 - 16:15
Puls / torsdager (miksparti)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen BLI SPREKERE PULS består av enkle og…
Tor 24 Jan
kl 17:30 - 20:30
Luftvåpenserie, Vinterbro, 2018/2019
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Emily Kirkerudsvei 12 Link til terminliste
Tor 24 Jan
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting 24.-25. januar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Høgskolen Elverum inviterer til…
Tor 24 Jan
kl 18:00 - 20:00
dsaf
Joakim Lund Rangel   dasf
Tor 24 Jan
kl 18:00 - 20:00
asasd
Per Markus Edvardsen   asdasdasd
Tor 24 Jan
kl 18:00 - 20:00
Testarrangement
  asdiauhsdiawdh
Tor 24 Jan
kl 19:00 - 21:45
WCS West Coast Swing
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i West Coast Swing er på…
Tor 24 Jan
kl 19:00 - 21:30
Årsmøte FIL Symjing 2018
Førde IL - Symjing   Svømming   Årsmøte FIL Symjing på FIL…
Tor 24 Jan
kl 19:00 - 20:00
Herretrim
Tormod Skilag   Møteplass: Barhaug skule
Tor 24 Jan
kl 20:00 - 21:45
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica Play against all the other participants
Tor 24 Jan
kl 21:00 - 23:00
Nybegynner+kurs
  Oslo Tennisarena
Tor 24 Jan
kl 21:00 - 23:00
Nybegynnerkurs
  Oslo Tennisarena
Tor 24 Jan
kl 21:00 - 23:00
Viderekommende kurs
  Oslo Tennisarena
Tor 24 Jan
kl 21:20 - 22:30
Basseng trening / Pool training
Tromsøstudentenes IL - Kajakk   Kajakk   Stakkevollan svømmehall, Utsikten 53B The pool is a great place to practice paddling…
Fre 25 Jan
kl 08:00 - 10:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Fre 25 Jan
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica Spend your time as you wish, either doing solo…
Fre 25 Jan
kl 10:00 - 12:00
Nybegynner+trening
  Oslo Tennisarena
Fre 25 Jan
kl 10:00 - 12:00
Nybegynnerkurs
  Oslo Tennisarena
Fre 25 Jan
kl 18:00 - 16:00
TTU Nyttårsleir
Nordfjord Taekwondoklubb   Norsk koreansk kultursenter TTU Nyttårsleir 2019.Blie kjempekjekk.…
Fre 25 Jan
kl 18:00 - 20:00
testarrangement
Joakim Lund Rangel  
Påmeldingsfrist: 25. Jan 2019
adsfa
Fre 25 Jan
kl 20:00 - 03:00
The Cuckoo Club
  Party   Swallow Street Appealing to the more discerning late night…
Lør 26 Jan
kl 07:00 - 18:00
Granspretten 2019
KIL Turn  
Påmeldingsfrist: 2. Jan 2019
Til Rekrutt og AspiranterDa er det, om ikke…
Lør 26 Jan
kl 08:30 - 14:30
Sol-Cup 2019, Tromsø
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Breiviklia 2
Påmeldingsfrist: 21. Jan 2019
Velkommen til å melde på lag til…
Lør 26 Jan
kl 09:00 - 15:00
Mix volleyballturnering
Oslo bedriftsidrettskrets   Volleyball   Ekebergveien 101 For 25. gang inviteres alle mix-lag til…
Lør 26 Jan
kl 09:00 - 12:30
Sparekassacup Ski - 3. renn Sørlandsmesterskap
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Øynaheia I år blir det 8 renn. Premie er glass…
Lør 26 Jan
kl 09:00 - 13:00
Telemark NC Ål
Bækkelagets SPK - Telemark   Ski   BSK telemark arranger NC-renn på Ål i…
Lør 26 Jan
kl 09:00 - 16:30
National brytestevne
Lambertseter Bryteklubb  
Påmeldingsfrist: 20. Jan 2019
GRÅLUMHALLEN, Sarpsborg lørdag 26.…
Lør 26 Jan
kl 09:30 - 12:00
Skytterstevne
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Dugnadsveien 13 Stevne for luftrifle og…
Lør 26 Jan
kl 10:00 - 17:00
Curling turnering
Telemark bedriftsidrettskrets   Curling   Skien Fritidspark CURLING TURNERING - PÅMELDING ÅPEN…
Lør 26 Jan
kl 11:00 - 16:00
Irene Dalby Cup Odal
Kongsvinger Svømmeklubb  
Påmeldingsfrist: 18. Jan 2019
Lør 26 Jan
kl 11:00 - 13:00
Innefotballserie i Mjøndalshallen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19 Bli med på vinterens morsomste seriespill…
Lør 26 Jan
kl 11:00 - 15:30
KM Sprint Klassisk 2019 - Stokkerennet
Stokke IL - Ski   Ski   Storås skiarena Stokke Ski ønsker velkommen til skirenn…
Lør 26 Jan
kl 11:00 - 12:00
SKILEK FOR FØRSKOLEBARN
OIL ski 2007   Ski   VELKOMMEN TIL ny SKILEK!Ottestad IL Ski…
Lør 26 Jan
kl 15:00 - 17:00
3.div Herre: AK28 - Tastavarden
Herre 3   Handball   Odderneshallen Første hjemmekamp i 2019! AK28 -…
Lør 26 Jan
kl 18:00 - 20:00
adsf
Joakim Lund Rangel   adsf
Lør 26 Jan
kl 18:00 - 20:00
23223
Joakim Lund Rangel  
Lør 26 Jan
kl 18:00 - 20:00
adsf
Joakim Lund Rangel   dasf
Lør 26 Jan
kl 19:00 - 02:00
Nyttårsball 2019
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Da er det bare å krysse av i kalenderen for…
Søn 27 Jan
kl 12:00 - 14:00
2.div kvinner: AK28 - Hundvåg
Dame 2   Handball   Gimlehallen Første hjemmekamp i 2019, AK28 -…
Søn 27 Jan
kl 15:30 - 17:30
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica Play against all the other participants
Søn 27 Jan
kl 18:00 - 20:00
Gratis prøvetrening
  Oslo Tennisarena Vi arrangerer gratis prøvetreninger ut…
Søn 27 Jan
kl 18:00 - 20:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Søn 27 Jan
kl 18:00 - 20:00
adsf
Joakim Lund Rangel   asdf
Søn 27 Jan
kl 19:00 - 21:00
Bugg-kveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Bugg-kveldSøndager kl 19:00 - 21.00 er…
Søn 27 Jan
kl 19:00 - 21:00
Viderekommende trening
  Oslo Tennisarena
Søn 27 Jan
kl 20:00 - 22:30
Kajakkpolo training
Tromsøstudentenes IL - Kajakkpolo   Kajakk   Stakkevollan svømmehall, Utsikten 53B Weekly kajakkpolo training. The normal schedule…
Man 28 Jan
kl 08:00 - 10:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Man 28 Jan
kl 10:00 - 12:00
Nybegynner+trening
  Oslo Tennisarena Egentrening uten trener.
Man 28 Jan
kl 14:45 - 15:45
Crosstraining - mandag ettermiddag, våren 2019 (Os
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Styrketrening   Tordenskiolds gate 12 Kurset har oppstart mandag 28. januar 2019 kl.…
Man 28 Jan
kl 15:00 - 16:00
Qigong - kurs våren 2019 (Oslo)
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Annet   Tordenskiolds gate 12 Kurset har oppstart mandag 28. januar 2019 kl.…
Man 28 Jan
kl 16:30 - 15:30
Styrke / mandager (miksparti)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Dramsveien 206 BLI SPREKERE STYRKE består i enkle og…
Man 28 Jan
kl 17:00 - 17:00
Bli Sterkere
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli Sterkere med fysioterapeut Juliane Næss…
Man 28 Jan
kl 17:00 - 19:00
Musikkverksted
Klubbhuset - kafeteria  
Man 28 Jan
kl 17:30 - 21:00
Bowlingserie Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Jernbanesvingen 6
Man 28 Jan
kl 17:30 - 16:30
Styrke / mandager (miksparti)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Dramsveien 206 BLI SPREKERE STYRKE består i enkle og…
Man 28 Jan
kl 17:45 - 19:45
Telenorkarusell
Ottestad IL   Velkommen til Telenorkarusell i Ottestad…
Man 28 Jan
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting Lillehammer 28. januar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Karusellskyting i Skarsmoen Skytehall,…
Man 28 Jan
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Baker Østbys vei 21
Man 28 Jan
kl 18:00 - 20:00
Standardpistol
Hamar Sportsskytterklubb (hsk)   Skyting   Ankerskogen Åpent stevnePåmelding på…
Man 28 Jan
kl 18:00 - 21:30
Skikurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Ski   Konnerud Skistadion Større skiglede med bedre teknikk!For deg…
Man 28 Jan
kl 18:30 - 17:30
Hverdagsyoga / mandager
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Dramsveien 206 BLI SPREKERE HVERDAGSYOGABedriftsidrettens egen…
Man 28 Jan
kl 19:00 - 20:00
Herretrim
Tormod Skilag   Møteplass: Barhaug skule
Man 28 Jan
kl 20:00 - 22:15
Mandagsdansen
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dans med variert swingmusikk.Tid 20:00 til…
Man 28 Jan
kl 21:00 - 23:00
Bingefotball
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hålogalandshallen Seriespill i bingefotballBingefotball er en nytt…
Tir 29 Jan
kl 14:45 - 15:45
Kundalini yoga - våren 2019 (Oslo)
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Yoga   Tordenskiolds gate 12 I samarbeid med bedriftsidrettslaget…
Tir 29 Jan
kl 16:00 - 15:00
Styrke / tirsdager kl. 16.00 (miksparti )
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen Bli Sprekere Styrke består i enkle og…
Tir 29 Jan
kl 16:15 - 18:20
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Ingeniør Rybergs gate 115, Sted: Berskaughallen på…
Tir 29 Jan
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2018/2019
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 29 Jan
kl 17:00 - 21:00
Dans - øving
Klubbhuset - kafeteria  
Tir 29 Jan
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere; Puls, styrke og forebyggende trening
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Det legges opp varierte treningsøkter hvor…
Tir 29 Jan
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 29 Jan
kl 17:15 - 20:00
Årsmøte
Tromsøstudentenes IL - Innebandy   Møte   UiT - Teorifagbygget hus 1: Auditorium 2 TSI Innebandys årsmøte avholdes…
Tir 29 Jan
kl 18:00 - 20:00
Fotballgruppa - styremøte
KLubbhuset - kontor  
Tir 29 Jan
kl 18:00 - 20:00
Fotballserien
Lotte Frost   Fotball   HOLMENKOLLVEIEN
Påmeldingsfrist: 22. Jan 2019
Lykke til....
Tir 29 Jan
kl 18:00 - 21:30
Skikurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Ski   Konnerud Skistadion Større skiglede med bedre teknikk!For deg…
Tir 29 Jan
kl 18:00 - 19:00
Bli Sprekere Hverdagsyoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 29 Jan
kl 18:00 - 19:00
Skiskole
Trøsken Idrettslag  
Påmeldingsfrist: 27. Jan 2019
SA-Barneskiskole - 2019.pdf  Barn tom 10…
Tir 29 Jan
kl 19:00 - 19:00
Yogakurs
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Tir 29 Jan
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango Dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er på…
Tir 29 Jan
kl 19:30 - 19:30
Skikarusell 2019, Tromsø
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Ski   Prestvannvegen 44, 9011 Tromsø Velkommen til Skikarusell 2019 i…
Tir 29 Jan
kl 20:00 - 22:00
Nybegynner+kurs
  Oslo Tennisarena
Tir 29 Jan
kl 20:00 - 22:00
Nybegynnerkurs
  Oslo Tennisarena
Tir 29 Jan
kl 21:00 - 23:00
Viderekommende trening
  Oslo Tennisarena
Tir 29 Jan
kl 21:00 - 23:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Ons 30 Jan
kl 09:00 - 11:00
Viderekommende vs avanserte
  Oslo Tennisarena
Ons 30 Jan
kl 12:00 - 21:00
Annual Meeting TSI basketball
Tromsøstudentenes IL - Basketball   Møte   Annual Meeting for TSI basketball. Specific time…
Ons 30 Jan
kl 14:45 - 15:45
Ashtanga yoga - kurs våren 2019 (Oslo)
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Yoga   Tordenskiolds gate 12 Kurset har oppstart onsdag 30. januar 2019 kl.…
Ons 30 Jan
kl 17:00 - 18:00
Kontortrening; forebygging av rygg og skulderplage
Ikke medlemslag Fotball   Styrketrening   Bugårdshallen, Sportsveien Sliter du eller noen av kollegaene dine med vonde…
Ons 30 Jan
kl 17:00 - 18:00
Kontortrening; forebygging av rygg og skulderplage
Ikke medlemslag Fotball   Styrketrening   Bugårdshallen, Sportsveien Sliter du eller noen av kollegaene dine med vonde…
Ons 30 Jan
kl 17:00 - 18:00
Kontortrening; forebygging av rygg og skulderplage
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Bugårdshallen, Sportsveien Sliter du eller noen av kollegaene dine med vonde…
Ons 30 Jan
kl 17:00 - 19:00
Sparekassacup Ski - 4. renn Sør Amfi Arendal
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Østenbuveien 80 I år blir det 8 renn. Premie er glass…
Ons 30 Jan
kl 17:00 - 19:00
Mestringstimen vår 2019
Ottestad IL - Idrettskoler   Trim   Ottestadhallen, Gubberudvegen 40 Vi ønsker barn født 2013-14-15…
Ons 30 Jan
kl 17:00 - 21:30
Spesial Morro Magnum
Åsane Pistolklubb - Pistol   Skyting   Jonahola Hei skyttervenner.På fredag 25.01.2019 blir…
Ons 30 Jan
kl 18:00 - 22:00
Skytterstevne
Rogaland bedriftsidrettskrets   Skyting   Paradisveien 22 Velkommen til skyting i Bedriftsidretten!Vi…
Ons 30 Jan
kl 18:00 - 20:00
OBIK Milsluker'n skikarusell 2019
Oslo bedriftsidrettskrets   Ski   Holmenkollen Oslo Bedriftsidrettskrets og Milsluker'n har…
Ons 30 Jan
kl 18:00 - 20:00
Kontortrening; forebygging av rygg og skulderplage
Ikke medlemslag Fotball   Styrketrening   Bugårdshallen, Sportsveien Sliter du eller noen av kollegaene dine med vonde…
Ons 30 Jan
kl 18:00 - 00:00
Telenorkarusellen 2019
Hof IL - Langrenn   Ski   Engrønningen Langrennsgruppa i Hof idrettslag inviterer til…
Ons 30 Jan
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting 30.jan-1.feb m/ innlagt KM Hedmark
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Skytterutvalget i Hamar  inviterer til…
Ons 30 Jan
kl 18:00 - 20:00
TELENORKARUSELLEN 2019
Tistedalen FL   Ski   Da har vi fått laget snø i…
Ons 30 Jan
kl 18:15 - 20:15
Ski karusell 4. renn Gulset
Telemark bedriftsidrettskrets   Ski   Velkommen til 4. renn på Gulset Hos…
Ons 30 Jan
kl 18:30 - 17:30
Puls / onsdager (miksparti)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Dramsveien 206 BLI SPREKERE PULS består av enkle og…
Ons 30 Jan
kl 19:00 - 22:00
Curlingserien - Våren 2019
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Curling   Loddefjordsveien 2
Påmeldingsfrist: 15. Jan 2019
Hordaland Bedriftsidrettskrets inviterer lagene…
Ons 30 Jan
kl 19:30 - 22:00
Innefotballserie i Mjøndalshallen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19 Bli med på vinterens morsomste seriespill…
Ons 30 Jan
kl 19:30 - 18:30
Dans (Dancesation) / onsdager
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Dramsveien 206 Norges Bedriftsidrettsforbund har inngått…
Ons 30 Jan
kl 20:45 - 21:45
Elvepadling i basseng
Elvepadling   Annet   Trimveien 4 Hei heiBassengtrening hver onsdag helt til mai…
Ons 30 Jan
kl 21:00 - 23:30
Alta bedriftsfotball 2019 - turnering 5er fotball
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Skoleveien 6
Påmeldingsfrist: 26. Jan 2019
Alta bedriftsfotball 2019 - turnering 5er…
Tor 31 Jan
kl 07:45 - 08:45
Crosstraining - torsdag morgen, våren 2019 (Oslo)
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Styrketrening   Tordenskiolds gate 12 Kurset har oppstart torsdag 28. januar 2019 kl.…
Tor 31 Jan
kl 14:45 - 15:45
Crosstraining - torsdag ettermiddag, våren 2019 (O
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Styrketrening   Tordenskioldsgate 12 Kurset har oppstart torsdag 28. januar 2019 kl.…
Tor 31 Jan
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 31 Jan
kl 17:00 - 18:00
AktiveInne Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sted: Drammen videregående…
Tor 31 Jan
kl 17:00 - 19:05
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Ingeniør Rybergs gate 115, Sted: Berskaughallen på…
Tor 31 Jan
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 31 Jan
kl 17:30 - 20:30
Lillestrøms Høyeste Trappeløp
Akershus Bedriftsidrettskrets   Løp   Stillverksveien 28 Torsdag 31. januar inviterer Scandic…
Tor 31 Jan
kl 19:00 - 21:00
Blåkors Open - Bowlingstevne
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Bowling   Sandslihaugen 10 Bedriftsbowling - StevneKlasse/HC:…
Tor 31 Jan
kl 19:00 - 21:45
WCS West Coast Swing
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i West Coast Swing er på…
Tor 31 Jan
kl 19:00 - 20:00
Herretrim
Tormod Skilag   Møteplass: Barhaug skule
Tor 31 Jan
kl 21:00 - 23:00
Viderekommende kurs
  Oslo Tennisarena
Tor 31 Jan
kl 21:00 - 23:00
Nybegynner+kurs
  Oslo Tennisarena
Tor 31 Jan
kl 21:00 - 23:00
Nybegynnerkurs
  Oslo Tennisarena
Fre 1 Feb
kl 08:00 - 10:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Fre 1 Feb
kl 10:00 - 12:00
Nybegynner+trening
  Oslo Tennisarena
Fre 1 Feb
kl 10:00 - 12:00
Nybegynnerkurs
  Oslo Tennisarena
Fre 1 Feb
kl 11:15 - 11:45
Uttøyning og avspenning - fredager, våren 2019 (Os
Fylkesmannen i Oslo og Viken bedriftsidrettslag   Annet   Tordenskioldsgate 12 Oppstart for tilbudet er i uke 5, fredag 1.…
Fre 1 Feb
kl 17:30 - 15:00
Kretsting NFF Trøndelag
Leksvik IL - Fotball   Fotball   Scandic Lerkendal
Lør 2 Feb
kl 08:00 - 15:00
NORGESMESTERSKAP SENIOR
Lambertseter Bryteklubb   Kampsport  
Påmeldingsfrist: 24. Jan 2019
Sportsklubben av 1909 har fått i oppdrag…
Lør 2 Feb
kl 08:30 - 17:00
Romerike Open
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bibliotekgata 30 Lørdag 2. februar fra kl. 09:00 på…
Lør 2 Feb
kl 09:00 - 17:00
Stoppen SK Vintercup 2019 G2004
Stoppen Sportsklubb   Nøsteveien 70 Stoppen SK Vintercup Gutter 20042. og 3.…
Lør 2 Feb
kl 12:00 - 14:00
Kretsmesterskap Lag Hedmark og Oppland 2.januar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Skytterutvalget i Hamar inviterer til…
Lør 2 Feb
kl 12:00 - 14:00
Trampolinedag på Heming
Kjersti Halvorsen Bakke   Gulleråsveien 5
Påmeldingsfrist: 1. Feb 2019
Dette er hallen som snowboard og alpinlandslag…
Lør 2 Feb
kl 18:00 - 19:00
Innefotballserie i Mjøndalshallen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19 Bli med på vinterens morsomste seriespill…
Søn 3 Feb
kl 10:00 - 15:00
Skicross
Trøsken Idrettslag   Ski   Invitasjon kommer seinere, påmelding via…
Søn 3 Feb
kl 12:00 - 15:00
Kleivanerennet 2019
Fjellhug/Vereide IL - Ski   Ski  
Søn 3 Feb
kl 12:00 - 15:00
Tærudklassiker'n
Skedsmo Skiklubb   Ski   Tæruddalen skistadion Se Akershus skikrets-kalender.Legge inn lenke til…
Søn 3 Feb
kl 18:00 - 20:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Søn 3 Feb
kl 18:30 - 20:00
Treningskamp G2007-1 mot Kolbotn
Holmlia SK - Fotball  
Søn 3 Feb
kl 19:00 - 21:00
Bugg-kveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Bugg-kveldSøndager kl 19:00 - 21.00 er…
Søn 3 Feb
kl 19:00 - 21:00
Viderekommende trening
  Oslo Tennisarena
Man 4 Feb
kl 08:00 - 10:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Man 4 Feb
kl 10:00 - 12:00
Nybegynner+trening
  Oslo Tennisarena Egentrening uten trener.
Man 4 Feb
kl 17:00 - 19:00
Musikkverksted
Klubbhuset - kafeteria  
Man 4 Feb
kl 17:30 - 21:00
Bowlingserie Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Jernbanesvingen 6
Man 4 Feb
kl 18:00 - 21:00
Karusellskyting Lillehammer 4. februar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Karusellskyting i Skarsmoen Skytehall,…
Man 4 Feb
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Baker Østbys vei 21
Man 4 Feb
kl 18:00 - 21:30
Skikurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Ski   Konnerud Skistadion Større skiglede med bedre teknikk!For deg…
Man 4 Feb
kl 19:00 - 22:00
Hovedstyremøte
Snåsa IL   Idrettsbrakka Saklista sendes ut pr epost.
Man 4 Feb
kl 20:00 - 22:15
Mandagsdansen
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dans med variert swingmusikk.Tid 20:00 til…
Tir 5 Feb
kl 16:15 - 18:20
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Ingeniør Rybergs gate 115, Sted: Berskaughallen på…
Tir 5 Feb
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2018/2019
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 5 Feb
kl 17:00 - 21:00
Dans - øving
Klubbhuset - kafeteria  
Tir 5 Feb
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 5 Feb
kl 17:30 - 20:30
Luftvåpenserie, Vinterbro, 2018/2019
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Emily Kirkerudsvei 12 Link til terminliste
Tir 5 Feb
kl 17:30 - 20:00
Skolekarusellrenn Renn 3
Trøsken Idrettslag   Påmelding før hvert renn fra kl.…
Tir 5 Feb
kl 18:00 - 21:30
Skikurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Ski   Konnerud Skistadion Større skiglede med bedre teknikk!For deg…
Tir 5 Feb
kl 18:00 - 19:00
Bli Sprekere Hverdagsyoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 5 Feb
kl 18:30 - 19:30
Argentinsk Tango Nybegynnerkurs
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Har du lyst å lære deg argentinsk…
Tir 5 Feb
kl 18:30 - 20:30
Klubbrenn nr.1
Jevnaker IF - Ski   Ski   Myrskogen For mer info, klikk her
Tir 5 Feb
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango Dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er på…
Tir 5 Feb
kl 20:00 - 22:00
Nybegynner+kurs
  Oslo Tennisarena
Tir 5 Feb
kl 20:00 - 22:00
Nybegynnerkurs
  Oslo Tennisarena
Tir 5 Feb
kl 21:00 - 23:00
Viderekommende trening
  Oslo Tennisarena
Tir 5 Feb
kl 21:00 - 23:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Ons 6 Feb
kl 09:00 - 11:00
Viderekommende vs avanserte
  Oslo Tennisarena
Ons 6 Feb
kl 17:00 - 19:00
Sparekassacup Ski - 5. renn Kringla
Agder bedriftsidrettskrets   Ski   Kringla Stadion I år blir det 8 renn. Premie er glass…
Ons 6 Feb
kl 17:30 - 21:30
Nybegynnerkurs
OSI Klatring   Problemveien 13 Vårt nybegynnerkurs gir deg…
Ons 6 Feb
kl 18:00 - 20:00
OBIK Milsluker'n skikarusell 2019
Oslo bedriftsidrettskrets   Ski   Holmenkollen Oslo Bedriftsidrettskrets og Milsluker'n har…
Ons 6 Feb
kl 18:00 - 00:00
Telenorkarusellen 2019
Hof IL - Langrenn   Ski   Engrønningen Langrennsgruppa i Hof idrettslag inviterer til…
Ons 6 Feb
kl 18:00 - 20:00
TELENORKARUSELLEN 2019
Tistedalen FL   Ski   Da har vi fått laget snø i…
Ons 6 Feb
kl 20:00 - 21:00
Innefotballserie i Mjøndalshallen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19 Bli med på vinterens morsomste seriespill…
Ons 6 Feb
kl 20:45 - 21:45
Elvepadling i basseng
Elvepadling   Annet   Trimveien 4 Hei heiBassengtrening hver onsdag helt til mai…
Tor 7 Feb
kl 16:00 - 20:00
Karusellskyting 07.-08.februar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Garnison Elverum inviterer til karusellskyting…
Tor 7 Feb
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 7 Feb
kl 17:00 - 18:00
AktiveInne Bootcamp
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sted: Drammen videregående…
Tor 7 Feb
kl 17:00 - 19:05
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Ingeniør Rybergs gate 115, Sted: Berskaughallen på…
Tor 7 Feb
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 7 Feb
kl 17:00 - 20:00
Infomøte
Dykking   Annet   Vilhelm Bjerknes's hus Auditorium 4. [English below]Er du interessert i å…
Tor 7 Feb
kl 17:30 - 20:30
Luftvåpenserie, Vinterbro, 2018/2019
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Emily Kirkerudsvei 12 Link til terminliste
Tor 7 Feb
kl 18:00 - 20:00
Telenor-renn på Agle
Snåsa IL   7. februar er det  telenor-renn på…
Tor 7 Feb
kl 19:00 - 21:45
WCS West Coast Swing
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i West Coast Swing er på…
Tor 7 Feb
kl 21:00 - 23:00
Viderekommende kurs
  Oslo Tennisarena
Tor 7 Feb
kl 21:00 - 23:00
Nybegynner+kurs
  Oslo Tennisarena
Tor 7 Feb
kl 21:00 - 23:00
Nybegynnerkurs
  Oslo Tennisarena
Fre 8 Feb
kl 08:00 - 18:00
Aarhus Open
Lambertseter Bryteklubb   Kampsport  
Påmeldingsfrist: 16. Jan 2019
WELCOME TO 18th AARHUS OPEN! INTERNATIONAL…
Fre 8 Feb
kl 08:00 - 10:00
Avansert trening
  Oslo Tennisarena
Fre 8 Feb
kl 10:00 - 20:00
Norway SuperCup U14
Frisk Asker AIL, IF - Ishockey   Ishockey   Brages vei 2 Årets Norway SuperCup for U14 arrangeres 8.…
Fre 8 Feb
kl 10:00 - 12:00
Nybegynner+trening
  Oslo Tennisarena
Fre 8 Feb
kl 10:00 - 12:00
Nybegynnerkurs
  Oslo Tennisarena
Fre 8 Feb
kl 18:00 - 18:00
Tur og Teknikk Swingkurs
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Velkommen til kurset Tur og Teknikk med Sissel og…
Fre 8 Feb
kl 18:00 - 14:00
Bowling - Sørlandets Idrettsfestival
Agder bedriftsidrettskrets   Trim   Kartheia 5
Påmeldingsfrist: 21. Jan 2019
Turneringen er en singleturnering i klassene…
Lør 9 Feb
kl 08:00 - 18:00
Curling - Sørlandets Idrettsfestival
Agder bedriftsidrettskrets   Trim   Møllevanssveien 36
Påmeldingsfrist: 16. Jan 2019
Curling spilles i Idda Arena. Banekapasiteten i…
Lør 9 Feb
kl 09:00 - 17:00
Stoppen Sk Vintercup 2019 G2005
Stoppen Sportsklubb   Fotball   Nøsteveien 70 Stoppen SK Vintercup Gutter 20059. og 10.…
Lør 9 Feb
kl 09:00 - 17:00
Håndball - Sørlandets Idrettsfestival
Agder bedriftsidrettskrets   Trim   Jegersbergveien 3
Påmeldingsfrist: 21. Jan 2019
Hvert lag kan bestå av 12 spillere. Det er…
Lør 9 Feb
kl 09:00 - 16:00
Vestlandscup Feb 2019
Nordfjord Taekwondoklubb   laksevåghallen Vestlandskup Februar 2019.  Meld dere…
Lør 9 Feb
kl 09:00 - 17:00
Volleyball - Sørlandets Idrettsfestival
Agder bedriftsidrettskrets   Trim   Møllevanssveien 36
Påmeldingsfrist: 21. Jan 2019
Volleyball spilles i Idda Arena. Det konkurreres…
Lør 9 Feb
kl 09:00 - 17:00
Fotball - Sørlandets Idrettsfestival
Agder bedriftsidrettskrets   Trim   Sørlandshallen
Påmeldingsfrist: 24. Jan 2019
Sørlandets Idrettsfestival - fotballDet er…
Dato Navn Beskrivelse Valg
Ons 23 Jan
kl 20:00 - 21:30
Innefotballserie 5ér Sandefjord
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Fotball   Husebygrenda 60
Oppstart: Oppstart…   Les mer  
Ons 23 Jan
kl 18:00 - 20:00
Nybegynnerkurs i Jibbing/Twintip/Hopp
Son Slalomklubb   Son Slalomklubb
Kursinfo:Jibbing, eller frikjøring…   Les mer  
Ons 23 Jan
kl 17:00 - 20:00
Bowling - oppstart nybegynnerserie
Agder bedriftsidrettskrets   Bowling   Kartheia 5
Vi ønsker å starte opp en…   Les mer  
Ons 23 Jan
kl 16:00 - 15:00
Styrke / onsdager (for ansatte ved Rå vgs.)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Kirkeveien 1
Beskrivelse: enkle og effektive øvelser…   Les mer  
Ons 23 Jan
kl 16:00 - 15:00
Styrke / onsdager (for ansatte ved UNN Harstad)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Gymsal / psykiatrisk avdeling
Onsdag 23. januar er det igjen klart for…   Les mer  
Tir 22 Jan
kl 19:30 - 21:00
Volleyball treningsgruppe VÅR 2019, Breivikahall
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Volleyball   Breiviklia 2
Beskrivelse Volleyball trening i…   Les mer  
Tir 22 Jan
kl 19:00 - 19:00
Vinterkarusellen
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Løp   Valanvegen 2
Velkommen til å melde deg på til…   Les mer  
Tir 22 Jan
kl 19:00 - 21:00
Alta skikarusell 2019
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Ski   Skoleveien 6
Alta skikarusell 2019 (Tidligere Alta…   Les mer  
Man 21 Jan
kl 21:00 - 21:00
Stjørdal Kanonball vår 2019
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Stjørdalshallen
Kanonball Stjørdal Vår 2019Endelig…   Les mer  
Man 21 Jan
kl 17:00 - 17:00
Styrke / mandager kl 1700 (miksparti videregående)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen
Bli Sprekere Styrke består i enkle og…   Les mer  
Man 21 Jan
kl 16:00 - 16:00
Styrke / mandager kl. 16.00 (dameparti)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Minihallen
Bli Sprekere Styrke består i enkle og…   Les mer  
Fre 18 Jan
kl 16:00 - 22:00
Leie treningstime VÅREN 2019 (uke 4-25)
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Breiviklia 2
Søknad leie treningstimer i…   Les mer  
Ons 16 Jan
kl 19:30 - 21:30
Vinterserien - Cageball-Bedrift
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Fotball   Liavegen 1
Bli med på Vinterserien i Cageball -…   Les mer  
Tir 15 Jan
kl 18:00 - 19:30
Snowboardkurs
Son Slalomklubb   Son Slalomklubb
Velkommen til snowboard nybegynnerkurs.Tid:…   Les mer  
Man 14 Jan
kl 19:30 - 20:30
Skikurs
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Ski   Stokke Skianlegg
I samarbeid med Stokke IL's skigruppe…   Les mer  
Man 14 Jan
kl 18:00 - 20:00
Skiskulen 2019
Førde IL - Alpin  
Gruppe 1: Nybyrjar: Dei fleste på…   Les mer  
Man 14 Jan
kl 17:30 - 18:30
Telenor Skikarusell 2019
Sjåstad/Vestre Lier IL   Ski  
Sted: Martinsløkka rett før…   Les mer  
Søn 13 Jan
kl 18:00 - 20:00
Tennis - vinterliga
Rogaland bedriftsidrettskrets   Tennis  
Velkommen til bedriftsserien i tennis!Det spilles…   Les mer  
Lør 12 Jan
kl 18:00 - 19:00
Innefotballserie i Mjøndalshallen
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Fotball   Hagatjernveien 19
Bli med på vinterens morsomste seriespill…   Les mer  
Lør 12 Jan
kl 12:00 - 13:00
Skøyte- og hockeyskole - Vinter 2019
Frisk Asker AIL, IF - Ishockey   Ishockey   Askerhallen
Frisk Askers skøyte- og hockeyskole…   Les mer  
Tor 10 Jan
kl 21:00 - 20:00
Steinkjer Bedriftskanonball
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Steinkjerhallen
Vi kickstarter 2019 med oppstart av vår…   Les mer  
Ons 9 Jan
kl 17:00 - 18:00
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Yoga   Schwartzgate 6 inngang B, Frisklivssentralenn
Start 2019 på best mulig måte - ha…   Les mer  
Ons 9 Jan
kl 17:00 - 18:00
Hverdagsyoga Kragerø
Telemark bedriftsidrettskrets   Yoga   Skarbo kultursenter
Hverdagsyoga - For alleEnkle bevegelser med fokus…   Les mer  
Ons 9 Jan
kl 17:00 - 19:00
Juniorkurs 2019 - Kurs 1 av 3
Holmestrand Tennisklubb   Tennis   Tunnelveien 20
Juniorkurs 2019  - Kurs 1 av 3Dette…   Les mer  
Tir 8 Jan
kl 18:00 - 20:00
Squash: Vårserien 2019
Østfold bedriftsidrettskrets   Squash   Snekkerstubakken 26
Verdens mest effektive idrett! Her møter…   Les mer  
Tir 8 Jan
kl 18:00 - 19:30
Squashligaen - Bedrift
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Squash   Sandslihaugen 10
Bedriftsidretten Hordaland inviterer til…   Les mer  
Tir 8 Jan
kl 18:00 - 20:00
Bli sprekere - styrke
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Trim   Skoleveien 6
Bli Sprekere Styrke består i enkle og…   Les mer  
Tir 8 Jan
kl 09:00 - 19:00
Svømmedagen
Agder bedriftsidrettskrets   Svømming   Tangen 8
I samarbeid med Aquarama Bad har bedriftsidretten…   Les mer  
Man 7 Jan
kl 18:00 - 20:00
Bedriftscurling, Vintersesongen 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Curling   Møllevannsveien 36