<
Dato Navn
Fre 22 Nov
kl 08:00 - 10:00
Morning session
Sessions at Domus   Domus Athletica Spend your time as you wish, either doing solo…
Fre 22 Nov
kl 17:00 - 19:00
NFF Grasrottrener Del 1: Barnefotballkurset
Dag Espen Conradsen   Fotball   holta Primærmålgruppa er trenere i barne-…
Fre 22 Nov
kl 18:00 - 15:00
Skisamling Oppdal
Øyvind Owesen Eidem   Ski   Velkommen til skisamling på…
Fre 22 Nov
kl 18:00 - 20:00
Familiesamling Skeikampen
Terje Jemterud   Ski  
Fre 22 Nov
kl 19:00 - 23:00
TBIL bankett
Telenor BIL - Trondheim   Annet   Vi avslutter året med vår…
Fre 22 Nov
kl 21:00 - 19:00
Kolbotn Cup
Lambertseter Bryteklubb   Kampsport  
Påmeldingsfrist: 5. Nov 2019
Snakk med din trener før du melder på. NB!…
Lør 23 Nov
kl 09:00 - 12:00
Sykkelsport vinterkarusell 2019
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Sykling   Hoveveien 100 Agder Bedriftsidrettskrets inviterer alle til…
Lør 23 Nov
kl 11:00 - 16:00
Kretsmesterskap 2019
Agder bedriftsidrettskrets   Bowling   Kartheia 5
Påmeldingsfrist: 15. Nov 2019
Vi inviterer til Kretsmesterskap i…
Lør 23 Nov
kl 13:00 - 14:30
Treningskamp G2007 mot Nordstrand - Lusetjern kuns
Holmlia SK - Fotball  
Lør 23 Nov
kl 14:00 - 16:00
Karusellskyting stevne 7 MED FINALER, 23.november
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne med…
Lør 23 Nov
kl 15:00 - 17:00
Boklansering "Utafor"
  Eldorado bokhandel Min debutroman «Utafor» har et…
Lør 23 Nov
kl 18:00 - 00:00
Julebord
OSI Friluft   Mer info kommer
Søn 24 Nov
kl 10:30 - 14:00
Ringdalshytta åpen
Skedsmo Skiklubb   RIngdalshytta er åpen alle søndager…
Søn 24 Nov
kl 15:30 - 17:30
Free play
Sessions at Domus   Squash   Domus Athletica Play against all the other participants
Søn 24 Nov
kl 18:00 - 20:00
test
  test
Søn 24 Nov
kl 18:00 - 20:00
test
Joakim Lund Rangel   test
Søn 24 Nov
kl 19:00 - 21:00
Buggkveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Bugg-kveldSøndager kl 19:00 - 21.00 er…
Man 25 Nov
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 25 Nov
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 25 Nov
kl 17:00 - 21:00
Bordtennisstevne for B-Herrer
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Sem Sælandsvei 26 Universitetet i Oslo BIL inviterer til…
Man 25 Nov
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 25 Nov
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 25 Nov
kl 17:30 - 19:00
JULEAVSLUTNING
Lambertseter Bryteklubb   Annet  
Påmeldingsfrist: 24. Nov 2019
JULEAVSLUTNING  Mandag 25. november kl.…
Man 25 Nov
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 25 Nov
kl 18:00 - 20:00
test
Lillan Marie Nohr   adsf
Man 25 Nov
kl 18:00 - 21:00
Klubbkonkurranse Finfelt
Stor-Oslo Skyteklubb   Skyting   Haavard Martinsens vei 5
Påmeldingsfrist: 24. Nov 2019
Hei!Mandag 25.november kl.18:00 – 21:00…
Man 25 Nov
kl 20:00 - 22:15
Mandagsdansen
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dans med variert swingmusikk.Tid 20:00 til…
Man 25 Nov
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 26 Nov
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 26 Nov
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 26 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 26 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 26 Nov
kl 17:00 - 21:00
Bordtennisstevne for C-Herrer
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Sannergata 2 NAV inviterer til OBIK-bordtennisstevne:…
Tir 26 Nov
kl 17:00 - 19:00
Agderposten lysløypekarusell - 6.løp Dømmesmoen
Agder bedriftsidrettskrets   Løp   Fjæreveien 35 Agderposten og Agder Bedriftsidrettskrets…
Tir 26 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 26 Nov
kl 17:30 - 18:30
Kurs i kart og kompass
Akershus Bedriftsidrettskrets   Annet   Hvamstubben 11 Gå ikke glipp av denne muligheten til…
Tir 26 Nov
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 26 Nov
kl 18:00 - 21:00
Gøy På Ski Arrangører
Skistua   Møte  
Tir 26 Nov
kl 18:00 - 20:00
test
Vebjørn Skjærvold  
Tir 26 Nov
kl 18:00 - 20:00
Test trening
Raymond Bergesen   utleira banen på banen
Tir 26 Nov
kl 18:30 - 19:30
Premieutdeling Ti på Topp
Akershus Bedriftsidrettskrets   Annet   Hvamstubben 11 Mange har fått gode turopplevelser og…
Tir 26 Nov
kl 18:30 - 20:00
Trappeløp
Midt Norge Sør Bedriftsidrettskrets   Løp   https://www.facebook.com/events/505865060247658/
Tir 26 Nov
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er i…
Tir 26 Nov
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Tir 26 Nov
kl 20:00 - 22:00
Kanonballturnering 4
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Sandslihaugen 10
Påmeldingsfrist: 21. Nov 2019
Kanonballturnering 4Vi ønsker velkommen…
Ons 27 Nov
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen Vinter løp 2
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Kornsilovegen 65 Tidspunkter:Start uten tidtagning: fra 17:00…
Ons 27 Nov
kl 17:50 - 18:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 27 Nov
kl 18:00 - 20:00
Vi slår et slag for Høyre
  Trondheimsveien 184 Dette blir hyggelig!
Ons 27 Nov
kl 18:00 - 20:00
test
Joakim Lund Rangel   test
Ons 27 Nov
kl 18:30 - 20:30
Onsdagstur rundt Flatøy - 27. november kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk   Onsdagstur i området rundt Flatøy.…
Ons 27 Nov
kl 19:00 - 21:00
Sykkelsport vinterkarusell 2019
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Hoveveien 100 Agder Bedriftsidrettskrets inviterer alle til…
Ons 27 Nov
kl 19:00 - 21:00
Vintertrening - Brekkåsen idrettsbarnehage
Melhus IL - Orientering   Orientering  
Tor 28 Nov
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 28 Nov
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tor 28 Nov
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 28 Nov
kl 18:00 - 19:00
Trening for alle!
Lars Strøm   Orientering   Halltun Samfunnshus Åpen trening for alle i Skøynar.…
Tor 28 Nov
kl 18:00 - 20:00
Barnetrim
Lars Morten Bardal   Barneidrett   Barnetrim for medlemer i barneskolealder 1.-7.…
Tor 28 Nov
kl 18:00 - 20:00
sadf
Per Markus Edvardsen   sdfsdf
Tor 28 Nov
kl 18:00 - 19:00
Sprekere Bootcamp gruppe 2
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Tor 28 Nov
kl 18:00 - 20:00
karusellskyting stevne 8, 28.-29. november
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 8,…
Tor 28 Nov
kl 19:30 - 21:45
WCS West Coast Swing
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i West Coast Swing er i Gymsalen on…
Tor 28 Nov
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Fre 29 Nov
kl 18:00 - 16:00
Skisamling Beitostølen
Bjerke IL Ski   Ski   Bjerke IL Ski inviterer til årets…
Fre 29 Nov
kl 19:00 - 01:00
Avslutningskalas for Bokåret på Deichman
  Deichman Hovedbiblioteket Arne Garborgs plass 4, 0179 Oslo Velkommen til den siste litterære festen…
Lør 30 Nov
kl 01:00 - 00:30
[Team series T1]: Serierunde 2 / Series round 2
Badminton   Badminton  
Lør 30 Nov
kl 08:30 - 19:00
Tromsø Cup 2019, 7-er fotball
Troms og Finnmark Bedriftsidrettskrets   Fotball   Heilovegen 19
Påmeldingsfrist: 22. Nov 2019
Velkommen til å melde på lag til…
Lør 30 Nov
kl 09:00 - 18:00
Adventsturnering- aldersbestemt fotball
Tana BK   Barneidrett   Vi inviterer til turnering i aldersbestemt…
Lør 30 Nov
kl 09:30 - 17:30
Stig Andre Berge Cup
Lambertseter Bryteklubb   Kampsport  
Påmeldingsfrist: 25. Nov 2019
Velkommen til et morsomt brytestevne for…
Lør 30 Nov
kl 11:00 - 17:00
HåndballVM i klubbhuset
Klubbhuset - kafeteria  
Lør 30 Nov
kl 13:00 - 14:30
Treningskamp G2007 Lusetjern kunstgress
Holmlia SK - Fotball  
Lør 30 Nov
kl 14:00 - 20:00
Lerøyrunde i Ørakerhallen
  Ørakerhallen Denne dagen er Ullern/Aker vertskap for 1. runde…
Søn 1 Des
kl 00:00 - 23:30
Ski på Topp Narvik 2020
Nordland Bedriftsidrettskrets   Ski   Bli med bedriftsidretten på spennende…
Søn 1 Des
kl 00:00 - 23:30
Ski på Topp Salten 2020
Nordland Bedriftsidrettskrets   Ski   Bli med bedriftsidretten på spennende…
Søn 1 Des
kl 10:30 - 14:00
Ringdalshytta åpen
Skedsmo Skiklubb   RIngdalshytta er åpen alle søndager…
Søn 1 Des
kl 12:00 - 14:00
Adventskarusell 2019
Nordland Bedriftsidrettskrets   Løp   BeskrivelseBedriftsidretten i Nordland arrangerer…
Søn 1 Des
kl 14:00 - 16:00
Juleshow!
Rideskolen  
Søn 1 Des
kl 19:00 - 21:00
Påmelding trening Førdehuset, Haust/Vinter 19/20
Førde IL - Friidrett   Friidrett  
Påmeldingsfrist: 30. Nov 2019
Påmelding til friidrettsgruppa sine…
Man 2 Des
kl 01:00 - 02:00
Søknad om bruk av bowlingspiller
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Diverse Betalingskjema  
Påmeldingsfrist: 6. Sep 2019
Søknad om bruk av spillerAlle ansatte i…
Man 2 Des
kl 01:00 - 02:00
Søknad om bruk av spiller
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Diverse Betalingskjema  
Påmeldingsfrist: 6. Sep 2019
Søknad om bruk av spillerAlle ansatte i…
Man 2 Des
kl 01:00 - 02:00
Søknad om bruk av spiller
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Diverse Betalingskjema  
Påmeldingsfrist: 7. Sep 2019
Søknad om bruk av spillerAlle ansatte i…
Man 2 Des
kl 13:00 - 15:00
Styremøte
  Trondheimsveien 184 Vi har styremøte
Man 2 Des
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 2 Des
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 2 Des
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 2 Des
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 2 Des
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 3 Des
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 3 Des
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 3 Des
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 3 Des
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 3 Des
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 3 Des
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 3 Des
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 3 Des
kl 18:00 - 22:00
Rapida Cup
Nordland Bedriftsidrettskrets   Fotball  
Påmeldingsfrist: 29. Nov 2019
Bedriftsidretten i Nordland og Rapida…
Tir 3 Des
kl 18:30 - 00:00
Trappeløp
Morten Rasch Eliassen   Løp   https://www.facebook.com/events/505865060247658/
Tir 3 Des
kl 18:30 - 20:00
Trappeløp
Morten Rasch Eliassen   Løp   https://www.facebook.com/events/505865060247658/
Tir 3 Des
kl 19:00 - 20:00
Brasiliansk zouk 2b
Dans   Dans   Torggata 16 Startdato 15.oktober - sluttdato 3.desember
Tir 3 Des
kl 19:00 - 22:15
Salsa og Tango dansekveld
Molde Swing- og Rockeklubb   Dans   Dansekveldene i Salsa og Tangogruppa er i…
Tir 3 Des
kl 19:00 - 20:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Tir 3 Des
kl 20:00 - 21:00
Brasiliansk zouk 3b
Dans   Dans   Torggata 16 Startdato 15.oktober - sluttdato 3.desember
Ons 4 Des
kl 17:50 - 18:55
HverdagsYoga 8 ukers kurs
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Kurs   Scwartzgate, 6 En lettere fysisk yogaklasse som passer for alle.…
Ons 4 Des
kl 18:30 - 20:30
Onsdagstur rundt Flatøy - 4. desember kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk   Onsdagstur i området rundt Flatøy.…
Ons 4 Des
kl 19:30 - 21:15
West Coast Swing 2
Dans   Dans   Møllergata 6
Påmeldingsfrist: 4. Des 2019
Startdato 30.oktober - sluttdato 4.desember
Ons 4 Des
kl 20:00 - 22:00
Vintertrening - Brekkåsen idrettsbarnehage
Melhus IL - Orientering   Orientering  
Tor 5 Des
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 5 Des
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tor 5 Des
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 5 Des
kl 18:00 - 19:00
Trening for alle!
Lars Strøm   Orientering   Halltun Samfunnshus Åpen trening for alle i Skøynar.…
Tor 5 Des
kl 18:00 - 20:00
Barnetrim
Lars Morten Bardal   Barneidrett   Barnetrim for medlemer i barneskolealder 1.-7.…
Tor 5 Des
kl 18:00 - 20:00
karusellskyting stevne 9, 5.-6. desember
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 9,…
Tor 5 Des
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Fre 6 Des
kl 16:00 - 16:00
FJELLTUR Grønolen Beitostølen
Trøsken Idrettslag   Ski  
Påmeldingsfrist: 15. Nov 2019
FAMILIETUR 6.-8. desember PÅ…
Fre 6 Des
kl 18:00 - 18:00
Dommerkurs
Lambertseter Bryteklubb   Annet  
Påmeldingsfrist: 4. Des 2019
Dommerkurs!Fredag 6. Desember arrangerer…
Lør 7 Des
kl 00:00 - 23:30
[Tournament]: (Haugerud) Haugerud cup
Badminton   Badminton   Tvetenveien 181/183, 0673 Oslo Information about the tournament can be found…
Lør 7 Des
kl 09:00 - 12:00
Sykkelsporten Vinterkarusell 2019
Aust-Agder Bedriftsidrettskrets   Sykling   Hoveveien 100 Agder Bedriftsidrettskrets inviterer alle til…
Lør 7 Des
kl 09:00 - 16:00
Dugnad KM
Lambertseter Bryteklubb   Dugnad  
Påmeldingsfrist: 22. Nov 2019
I år er det Lambertseter Bryteklubbs tur og…
Lør 7 Des
kl 09:00 - 16:00
Godkjenningskurs
Dynamisk   Godkjenningskurs dynamisk på St.Hanshaugen…
Lør 7 Des
kl 09:00 - 20:00
Extra Julecup Telenor Arena
Frisk Fotball   Fotball   Widerøeveien 1
Påmeldingsfrist: 22. Nov 2019
Velkommen til Extra Julecup i praktfulle Telenor…
Lør 7 Des
kl 09:00 - 15:30
Kretsmesterskap Oslo & Akershus brytekrets
Lambertseter Bryteklubb   Kampsport  
Påmeldingsfrist: 3. Des 2019
Kretstevne for G/P12Kretsmesterskap…
Lør 7 Des
kl 13:00 - 14:30
Treningskamp G2007 - Lusetjern kunstgress
Holmlia SK - Fotball  
Søn 8 Des
kl 00:00 - 00:00
Juleoppvisning
Fredrikshalds Turnforening   Annet   Remmenhallen Mer informasjon kommer 
Søn 8 Des
kl 10:30 - 14:00
Ringdalshytta åpen
Skedsmo Skiklubb   RIngdalshytta er åpen alle søndager…
Søn 8 Des
kl 14:00 - 17:00
Bursdag
Marie Hallberg   Annet  
Man 9 Des
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 9 Des
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp gruppe 1
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25 Sprekere Bootcamp passer for både kvinner…
Man 9 Des
kl 17:00 - 19:00
Bli sprekere styrke
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Sportsveien Bli sprekere styrke med fysioterapeut Juliane…
Man 9 Des
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 9 Des
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 9 Des
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 10 Des
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 10 Des
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 10 Des
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Industriveien 15 Påmeldingen gjelder fra 22. oktober til 17.…
Tir 10 Des
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 10 Des
kl 17:00 - 18:00
Bli Sterkere
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Danvikgata 25 Effektiv styrketreningsøkt som er spesielt…
Tir 10 Des
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 10 Des
kl 18:00 - 19:00
Brasiliansk zouk 1b
Dans   Dans   Torggata 16
Påmeldingsfrist: 1. Jan 1970
Startdato 22.08 - sluttdato 10.12
Tir 10 Des
kl 20:00 - 21:00
Yogakurs 8-uker
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Yoga   Vesterøyveien 255 Yoga med Alexandra Pedersen som har lang erfaring…
Tir 10 Des
kl 20:00 - 22:00
Kanonballturnering 5
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Sandslihaugen 10
Påmeldingsfrist: 5. Des 2019
Kanonballturnering 5Vi ønsker velkommen…
Tir 10 Des
kl 21:00 - 23:00
Kanonballturnering 1
Hordaland Bedriftsidrettskrets   Kanonball   Sandslihaugen 10
Påmeldingsfrist: 1. Des 2019
Kanonballturnering 1Vi ønsker velkommen…
Ons 11 Des
kl 19:30 - 21:30
Onsdagstur rundt Flatøy - 11. desember kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk   Onsdagstur i området rundt Flatøy.…
Tor 12 Des
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere Puls
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 12 Des
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tor 12 Des
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tor 12 Des
kl 17:00 - 17:00
Bordtennisstevne for C-Herrer
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Oslo S JIL Oslo inviterer til OBIK-bordtennisstevne: …
Tor 12 Des
kl 17:00 - 20:00
Bordtennisstevne for A-Herrer og B-Herrer
Oslo bedriftsidrettskrets   Bordtennis   Schweigaardsgate 21 Gjensidige inviterer til…
Tor 12 Des
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 10, 12.-13. desember
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Terningmoen Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 10,…
Tor 12 Des
kl 18:00 - 19:00
Trening for alle!
Lars Strøm   Orientering   Halltun Samfunnshus Åpen trening for alle i Skøynar.…
Tor 12 Des
kl 18:00 - 20:00
Barnetrim
Lars Morten Bardal   Barneidrett   Barnetrim for medlemer i barneskolealder 1.-7.…
Tor 12 Des
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Lør 14 Des
kl 13:00 - 14:30
Treningskamp G2007 mot Ljan - Lusetjern kunstgress
Holmlia SK - Fotball  
Lør 14 Des
kl 18:00 - 23:00
hagefest
Norsk Judo og Jiu-jitsu Klubb   tvetenveien 183 rødvin og dans hele kvelden
Søn 15 Des
kl 10:30 - 14:00
Ringdalshytta åpen
Skedsmo Skiklubb   RIngdalshytta er åpen alle søndager…
Man 16 Des
kl 16:00 - 18:00
TSI Basketak
Kampsportrommet Kraft   Kampsport   For mer informasjon om denne treningen, se TSI…
Man 16 Des
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 16 Des
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 16 Des
kl 18:00 - 23:00
Juleturnering 3v3 innebandy
Oslo bedriftsidrettskrets   Innebandy   Ekeberg Idrettshall Vi gjentar suksessen fra i fjor og inviterer til…
Man 16 Des
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 17 Des
kl 16:45 - 19:30
Luftvåpenserie, Strømmen, 2019/2020
Akershus Bedriftsidrettskrets   Skyting   Strømsveien 15 Nedre Romerike Skytterutvalg har gleden av…
Tir 17 Des
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 17 Des
kl 17:00 - 18:00
Bli Sprekere Styrke
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Tir 17 Des
kl 18:00 - 19:00
HverdagsYoga
Akershus Bedriftsidrettskrets   Trim   Kjerulfs gate 38 Organiserte gruppetimer på Måsan…
Ons 18 Des
kl 17:00 - 19:00
Gå-Joggen Vinter løp 3
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Løp   Kornsilovegen 65 Tidspunkter:Start uten tidtagning: fra 17:00…
Ons 18 Des
kl 19:30 - 21:30
Onsdagstur rundt Flatøy - 18. desember kl.18:30
Nordhordland padleklubb   Kajakk   Onsdagstur i området rundt Flatøy.…
Tor 19 Des
kl 18:00 - 19:00
Trening for alle!
Lars Strøm   Orientering   Halltun Samfunnshus Åpen trening for alle i Skøynar.…
Tor 19 Des
kl 18:00 - 20:00
Barnetrim
Lars Morten Bardal   Barneidrett   Barnetrim for medlemer i barneskolealder 1.-7.…
Tor 19 Des
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Søn 22 Des
kl 10:30 - 14:00
Ringdalshytta åpen
Skedsmo Skiklubb   RIngdalshytta er åpen alle søndager…
Tor 26 Des
kl 18:00 - 19:00
Trening for alle!
Lars Strøm   Orientering   Halltun Samfunnshus Åpen trening for alle i Skøynar.…
Tor 26 Des
kl 18:00 - 19:00
Trening for alle!
Lars Strøm   Orientering   Halltun Samfunnshus Åpen trening for alle i Skøynar.…
Lør 28 Des
kl 08:00 - 18:00
IF Skarps Romjulsturnering 2019
Idrettsforeningen Skarp   Fotball   Skarphallen - Heilovegen 19 IF Skarp inviterer til Romjulsturnering 2019 i…
Søn 29 Des
kl 10:30 - 14:00
Ringdalshytta åpen
Skedsmo Skiklubb   RIngdalshytta er åpen alle søndager…
Man 30 Des
kl 09:00 - 18:00
Castrol Cup
Vanylven Fotballklubb   Futsal   Olivinhallen Vanylven FK inviterer også i år til…
Tir 31 Des
kl 18:00 - 20:00
Utleie for 2019
Klubbhuset  
Tir 31 Des
kl 18:00 - 06:00
ABODE NYE
  Party   338 Boord Street Greenwich
Tir 31 Des
kl 19:00 - 04:00
Glitterbox New Years Eve Printworks
  Printworks Surrey Quays Road Rotherhithe
Tir 31 Des
kl 21:00 - 07:00
Fabric NYE 2019: Kölsch, Ryan Elliott & More
  Party   77a Charterhouse Street Clerkenwell
Tir 31 Des
kl 21:00 - 10:00
EGG LDN NYE: CHARLOTTE DE WITTE, LUIGI MADONNA, RE
  Egg London 200 York Way
Tir 31 Des
kl 23:00 - 23:30
Søknad om dispensasjon
Akershus Bedriftsidrettskrets   Klikk på "Påmelding" for…
Ons 1 Jan 2020
kl 17:00 - 20:00
Mal for påmelding til kurs
Nesodden kajakklubb   Kurs   Nesoddtangen gård Grunnleggende om sikkerhet og padling. Du…
Ons 1 Jan 2020
kl 18:00 - 19:00
Bedriftscurling - vinterserien
Rogaland bedriftsidrettskrets   Curling   Stavanger Ishall Her kan du melde på lag til vinterserien i…
Tor 2 Jan 2020
kl 07:30 - 16:30
Påmelding ferie-IFO
IMÅS IL   Gjærbrøndveien 240
Påmeldingsfrist: 26. Des 2019
Påmelding til ferie-ifo 2. januar.Barna…
Tor 2 Jan 2020
kl 18:00 - 19:00
Trening for alle!
Lars Strøm   Orientering   Halltun Samfunnshus Åpen trening for alle i Skøynar.…
Tor 2 Jan 2020
kl 18:00 - 20:00
Karusellskyting stevne 11, 2.-3. januar
Hedmark og Oppland bedriftsidrettskrets   Skyting   Midtstranda Velkommen til Skytterstevne! Stevne nr 11,…
Lør 4 Jan 2020
kl 10:00 - 15:00
NBBF Region Sør Spillerutvikling
Arendal Titans   Basket   Arendal Idrettspark, Østensbuveien 80 SPILLERUTVIKLINGAktivitet…
Lør 4 Jan 2020
kl 11:00 - 16:00
Budorrennet 2020 (K)
Nordbygda/Løten Ski   Ski   Vi har gleden av å invitere til Budorrennet…
Søn 5 Jan 2020
kl 09:00 - 16:00
Ski Bryte Cup
Lambertseter Bryteklubb  
Påmeldingsfrist: 2. Jan 2020
Søn 5 Jan 2020
kl 10:00 - 12:00
Kretskvalikkrenn storslalåm
Hemsedal IL - Alpint   Meld på her
Søn 5 Jan 2020
kl 19:00 - 21:00
Fotball: Vinterserien 2020
Østfold bedriftsidrettskrets   Fotball   Dikeveien 28 OBS! KUN EN LEDIG PLASS IGJEN!Endelig blir det…
Man 6 Jan 2020
kl 16:00 - 17:00
Bli Sprekere - Vår 2020
Agder bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Bli med på Styrketrening og yoga - Nå…
Man 6 Jan 2020
kl 16:30 - 16:30
Bli Sprekere, styrke - Falkum
Telemark bedriftsidrettskrets   Styrketrening   Ny runde med Bli Sterkere i Skien…
Man 6 Jan 2020
kl 17:00 - 21:00
Golf inne-serien 2020
Telemark bedriftsidrettskrets   Golf   ** FULLTEGNET**NY UTENDØRS SERIE 2020Slik…
Man 6 Jan 2020
kl 17:00 - 18:00
Sprekere Bootcamp mandager 2020
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25
Man 6 Jan 2020
kl 17:30 - 21:00
Bedriftsbowlingserie i Follo
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Link til utskriftvennlig invitasjonBowling er…
Man 6 Jan 2020
kl 18:00 - 20:00
Bowlingserie Asker og Bærum
Akershus Bedriftsidrettskrets   Link til utskriftvennlig…
Man 6 Jan 2020
kl 18:00 - 19:00
Styrketrening for løpere (fullt parti)
Buskerud Bedriftsidrettskrets   Gruppetimer   Danvikgata 25
Man 6 Jan 2020
kl 19:30 - 20:30
skikurs kurs 1
Vestfold Bedriftsidrettskrets   Ski   storås langrennsarena Mer skiglede med bedre teknikk! I samarbeid med…
Man 6 Jan 2020
kl 21:00 - 21:00
Stjørdal Kanonball 2020
Nord-Trøndelag bedriftsidrettskrets   Kanonball   Stjørdalshallen
Påmeldingsfrist: 16. Des 2019
Bedriftskanonball Stjørdal 2020Endelig er…
Man 6 Jan 2020
kl 21:00 - 23:00
Rinkbandyserie
Akershus Bedriftsidrettskrets   Rinkbandy   Hauger skolevei 5 Rinkbandyutvalget i Asker og Bærum…
Tir 7 Jan 2020
kl 17:00 - 20:00
Bowlingserie Romerike
Akershus Bedriftsidrettskrets   Bowling   Bowlingutvalget på Romerike har igjen…
Tir 7 Jan 2020
kl 17:00 - 18:00